LR Algetics

LR Algetics Ürünleri

Dünyamız üzerinde bir yılda yetişen bitkilerin yaklaşık üçte dördünün su bitkileri olarak geliştiği bilinir; ilk sırada algler yer alır. Bilinen yaklaşık 30.000 alg çeşidi vardır, bunlardan 800’ü ayrıntılı şekilde incelenmiştir ve ilaçlarda, gıda takviyelerinde ve kozmetik ürünlerinde yer alır. Gerçekten kıymetli algler okyanuslarda, öncelikle de soğuk denizlerde yetişir. Çok nadir bulunan bazı algler deniz suyunda 1.000 ila 10.000 arası bir çeşitlilikte yetişir ve daha konsantre yapıdalardır. Bu özellik algleri insan sağlığı için oldukça kıymetli kılmaktadır.

DENİZDEN GELEN ENERJİ KAYNAĞI
Daha sıkı cilde ve daha eşit vücut hatlarına sahip olma isteği hayallerde kalmak zorunda değildir. Çünkü okyanus algleri cilt ve vücut için ideal güzellik ve bakım iksirini oluşturur ve başarılı şekilde Thlasso terapi olarak yararlanılabilir. Bu terapi stresten uzak kalmada, yeterli kan akışının sağlanmasında, cansız cilt görünümü ve kilo problemlerinde yardımcı olur. Okyanus algleri cilt ve vücut iksiridir. LR Algetics serisinde üç farklı türdeki algden elde edilmiş protein, vitamin ve mineral zengini bir alg kokteylinden yararlandık ve sıkılaşma programınızı desteklemek üzere özütlerini üç farklı üründe kullandık. Okyanus algleri cilde aminoasitler, vitaminler, iyot, nem depolayıcı şeker ve mineraller içerir. LR, Algetics serisiyle ünlü Thlasso fikrini hayata geçirmiştir. Farklı, özellikle aranan okyanus alglerinden oluşan bu benzersiz kombinasyon algetics programını oldukça değerli hale getirmiştir.

İÇERIK MADDELERIYLE ILGILI BILGILER

Laminaria Digitata
Laminaria Digitata, kahverengi bir algdir. Bu tür, talg deşarjını dolaylı olarak düzenleyen bir iyot kaynağıdır ve böylece cildin yağ içeriğine etki eder. Laminaria algi oluşturduğu tabakayla koruyucu ve nem depolayıcı etki yaratır. Canlandırıcı, tonikleyici, yapılandırıcı, nemlendirici, enerji verici ve ayrıca kasılma giderici etkiye sahiptir.

Chlorella
Chlorella Vulgaris, protein ve aminoasit açısından zengin yeşil bir alg türüdür. Ciltte kolajen sentezini aktifleştirerek cilt strüktürünü düzenler ve kolajenaz ve elastaz enzimlerini engeller. Bu enzimler bağ dokulardaki kolajen ve elastinin yıkımlanmasından sorumludur.

Palmaria Palmata
Palmaria Palmata, kırmızı bir alg türüdür ve bacaklarda ağırlık hissi ve ağrı tedavisinde tavsiye edilir. Bu tür, periferal kan sirkülasyonu, hücre metabolizması ve hücre atıklarının ortadan kaldırılmasında faydalıdır. Algler kan akışı düzenleyicisi olarak etki gösterir, lenf akışını hızlandırır ve hücreler arası madde alışverişindeki atıkları dışarı atar. Dokular sıkılaşır ve form kazanır. Cilt konturu daha taze, eşit ve pürüzsüz görünür.

Bu bakım serisi şunları içerir:
Ayak ve Bacak Jeli · Ayak Kremi · Ayak Peelingi · Silüet Kremi · Kontür Jeli · Duş Peelingi