Neden LR


Ayda 10 bin tl kazanmak ister misiniz? Hangi meslekler kazanabilir bir düşünelim:

– Bankacı: Üniversite diploması ve yabancı dil lazım, en az 10 sene çalışma süresi şart.
– Avukat: Hukuk kitaplarını bir bir devireceksin, hele hele.
– X şirketinde yönetici: 10 tane aday arasından hangi özelliğinle sıyrılacaksın? Kimin üzerine basıp çıkacaksın?
– Danışman: 10 bin değil 100 bin de kazanır. Bol diplomalı olacak ya da tın tın olup kendini çok iyi pazarlayacak.
– Doktor: Buna hiç girmiyorum bile.
Bir de network marketting var. 10 bin TL orda seni bekliyor. Diploma şartı yok ama ilkokul mezunu olursan iyi olur tabi, kaç verdim kaç aldım hesaplarsın .
Yabancı dil lazım değil. Sayfalarca kitap okuman gerekmiyor, face gruplarını oku yeter. Sabah 9 akşam 6 çalışmak zorunda değilsin, haftasonları çalışmak keyfine kalmış. Tek bir yönetici koltuğu yok, çalışan herkese ünvan ve para var, kimsenin üzerine basarak yükselmek yok.

Bakın kolay bir iş demiyorum, herkes yapacak da demiyorum. Ama şu an isteseniz bile yukarıda anlattığım nedenlerden dolayı diğer işlere başlayıp bu parayı kazanma şansınıız yok. LR ise herkesin ulaşabileceği bir fırsat sunuyor. Sadece bunu kavramış ve “Ne olursa olsun başaracağım, kimse beni durduramayacak” diyerek hedefine kitlenenler LR’da bu parayı kazanabilecek.

LR ürünlerii ile ilgileniyorsanız ücretsiz üye olarak indirimli alabilir veya %40 karla kota şartı olmadan satışını yaparak ek gelir elde edebilirsiniz. LR ürünleri, LR katalog veya LR üyelikk koşulları hakkında bilgi almak için bize ulaşın.

ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!